tel. 508 052 990(pon. - pt: 9 - 16)

biuro@e-printec.com.pl

Skype: e-printec

GG: 1354643

More Website Templates @ TemplateMonster.com - Mrach 03, 2012!

Aplikacja do automatycznego tworzenia baz firm

MASZ W RĘKACH POTĘŻNE
NARZĘDZIE MARKETINGOWE

Aplikacja do szybkiego i automatycznego tworzenia legalnych baz danych Twoich klientów!
+ instalacja i konfiguracja GRATIS!

Websoft Site Analyzer

JAK DZIAŁA WEBSOFT SITE ANALYZER?

Pobieranie firm z konkretnej lokalizacji!

Wybierasz słowa kluczowe – otrzymujesz listę wszystkich przypisanych do nich firm.

Websoft Site Analyzer dokonuje analizy kodu polskich ogólnodostępnych katalogów firm. Obecnie aplikacja obsługuje 6 najpopularniejszych katalogów firmowych. Następnie generuje odpowiednio sprofilowane bazy danych oparte na wybranych przez Ciebie słowach kluczowych. W najnowszej wersji stworzyliśmy jako moduł dodatkowy – tworzenie baz danych wg branży!

Zawsze masz pełen dostęp do cennych informacji.

Dwustopniowe filtrowanie danych i usuwanie duplikatów!

Program zbiera dla Ciebie wiele różnych danych teleadresowych: nazwa firmy, adres (ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość), telefon(y), adres e-mail, strona www, słowo kluczowe (po jakim firma została wyszukana), datę dodania firmy do bazy. Dane mogą być w formacie CSV - otworzysz je w Excelu, OpenOffice, Works i innych arkuszach kalkulacyjnych. Co z nimi zrobisz zależy wyłącznie od Ciebie!

Mailingi reklamowe możesz wysyłać za pomocą naszego programu Websoft Mailer.

Zebrane dane możesz w łatwy sposób zaimportować do naszego systemu mailingowego, który otrzymujesz od nas za jedyne 249 zł! To bardzo skuteczne narzędzie, które tworzy i wysyła e-maile w taki sposób, aby zmniejszyć ryzyko że Twoja wiadomość trafi do SPAMU.

Prosta obsługa i bezpłatna pomoc w instalacji.

Po zakupie naszego programu otrzymujesz od nas bezpłatną usługę instalacji oraz konfiguracji na Twoim serwerze. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby obsługa programu była jak najprostsza.

JUŻ TERAZ WYPRÓBUJ ZANIM KUPISZ!
WERSJA DEMONSTRACYJNA

Specjalnie dla naszych klientów udostępniamy wersję demonstracyjną naszego programu.

Jeżeli chcesz skorzystać z wersji demo, wypełnij poniższy formularz

Dane dostępowe do panelu zostaną wysłane na podany adres e-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Printec Aneta Jarosińska (w celu przesłania danych dostępowych do aplikacji) oraz otrzymywanie informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesłanych przez Printec.

Wypełnienie wszystkich pól jest wymagane. Na podany adres e-mail zostaną wysłane dane dostępowe do wersji demonstracyjnej

Nie kupuj kota w worku! Konkurencja nie pozwoli przetestować skryptów, my jesteśmy dumni z naszego produktu.

Poniżej dodatkowo kilka zrzutów ekranu:

Cena oprogramowania: 549 zł (brutto - wystawiamy faktury)
- pakiet 6 parserów (ściągasz dane z 6 różnych katalogów)!

Możesz też zamówić pojedyńcze parsery w cenie 99 zł

Przed zakupem przeczytaj dział FAQ

KUP TERAZ!

Cena obejmuje roczną licencję na nasz program. Po tym czasie program przestaje działać. Oczywiście licencję można w łatwy sposób przedłużyć w tej samej cenie. Posiadając aktywną licencję masz zawsze możliwość dokonać aktualizacji aplikacji do najnowszej wersji.

DODATKOWE MODUŁY

Poniżej przedstawiamy listę dodatkowych modułów, dzięki którym możesz jeszcze bardziej poszerzyć funkcjonalność naszej aplikacji i zyskać nowe możliwości:

Moduł pobierania branżami

Umożliwia zaznaczanie wybranych branż zamiast ręcznego wpisywania słów kluczowych. Idealne rozwiązanie dla osób, które pobierają duże ilości danych i chcą docierać do szerokiej grupy odbiorców. Przyspiesza konfigurację nawet o 80%!

Cena tylko 99 złotych.

Moduł Mail Plus

Znacznie rozszerza możliwości w zakresie pozyskiwania maili. Standardowo Websoft Site Analyzer skanuje główną stronę firmowej witryny www. Jeżeli nie znajdzie tam adresu e-mail nie dodaje go do bazy danych. Ten moduł skanuje wszystkie podstrony witryny. Dzięki temu liczba pozyskanych adresów e-mail zwiększa się nawet o 400%

Cena tylko 89 złotych.

Moduł Export Phones

Przeznaczony jest dla osób planujących kampanię SMS’ową. Umożliwia eksport listy telefonów komórkowych do pliku CSV, bez potrzeby ręcznej analizy bazy i wyszukiwania numerów komórkowych. Wystarczy taką listę wkleić do programu służącego do przeprowadzania kampanii SMSowych i rozpocząć wysyłkę. To znaczne ułatwienie i przyspieszenie prowadzenia akcji marketingowych.

Cena tylko 19 złotych.

Moduł Export E-mails

Umożliwia eksport listy e-maili do pliku CSV, bez potrzeby ręcznej analizy bazy i wyszukiwania adresów e-mail. Wystarczy taką listę wkleić do programu służącego do systemu mailingowego i rozpocząć wysyłkę. To znaczne ułatwienie i przyspieszenie prowadzenia akcji marketingowych.

Cena tylko 19 złotych.

Moduł szybkiego dodawania zadań (NOWOŚĆ!)

Moduł pozwala na dodanie zadania do kilku parserów jednocześnie - zaznacza się je "ptaszkami".

Cena tylko 49 złotych.

Wszystkie kraje Unii Europejskiej - każdy kraj za 199 zł brutto

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Nasz skrypt do działania wymaga serwera z obsługą PHP5, bazy danych MySQL5, zainstalowanego cURL, modułu ionCube Loader oraz dostępu do harmonogramu CRON (do pracy automatycznej). Jeżeli nie masz własnego serwera lub nawet nie wiesz co to jest serwer – nie przejmuj się. Pomożemy Ci ze wszystkim, tak żeby całość działała bez żadnych problemów.

Uwaga! Nasza aplikacja nie jest powiązana z żadnych portalem prezentującym dane firm. Zamawiając nasze produkty lub wykonanie usługi, akceptujesz nasze zasady.

Cena oprogramowania: 549 zł (brutto - wystawiamy faktury)
- pakiet 6 parserów (ściągasz dane z 6 różnych katalogów)!

Możesz też zamówić pojedyńcze parsery w cenie 99 zł

Przed zakupem przeczytaj dział FAQ

KUP TERAZ!

Cena obejmuje roczną licencję na nasz program. Po tym czasie program przestaje działać. Oczywiście licencję można w łatwy sposób przedłużyć w tej samej cenie. Posiadając aktywną licencję masz zawsze możliwość dokonać aktualizacji aplikacji do najnowszej wersji.

Top

Zapisz się do newslettera - rabat 5%!

Zamknij

Chcesz być informowany o nowościach? Nowe bazy, aktualizacje oprogramowania, ciekawe i przydatne materiały bezpośrednio na Twoją skrzynkę!

Zapisz się za darmo! Przy zamówieniu dostaniesz rabat 5% na wszystkie produkty i usługi!


Naciskając "Zapisz się", wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Printec (ul. Lipowa 8/1, 64-965 Okonek, NIP: 253-012-38-23) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Printec.