tel. 508 052 990(pon. - pt: 9 - 16)

biuro@e-printec.com.pl

Skype: e-printec

GG: 1354643

More Website Templates @ TemplateMonster.com - Mrach 03, 2012!

System mailingowy

Jedna z najlepszych na rynku aplikacji do łatwego tworzenia i rozsyłania mailingów.
+ instalacja i konfiguracja GRATIS!

Websoft Mailer

Jeżeli posiadasz cenną bazę danych swoich potencjalnych klientów, z pewnością zależy Ci na tym żeby informacje marketingowe, które wysyłasz na pewno dotarły do swoich adresatów. Pomoże Ci w tym nasza aplikacja! Dzięki pełnej integracji z programem Websoft Site Analyzer (automatycznie generującym bazy danych na podstawie informacji z ogólnodostępnych, internetowych Katalogów Firm) możesz szybko, łatwo i skutecznie prowadzić nawet największe kampanie mailingowe.

JAK DZIAŁA NASZA APLIKACJA?

Prosta obsługa i bezpłatna pomoc w instalacji.

Po zakupie naszego programu otrzymujesz od nas bezpłatną usługę instalacji oraz konfiguracji na Twoim serwerze. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby obsługa skryptu była jak najprostsza.

Podstawowa funkcja systemu.

Nasz program jest webową aplikacją służącą do automatycznego rozsyłania dowolniej liczby wiadomości e-mail. Tworząc naszą aplikację skupiliśmy się na tym, żeby jak najlepiej symulowała wysyłkę pojedynczego e-maila stworzonego przez autentycznego nadawcę. W ten sposób system odbierający pocztę elektroniczną nie wie, że jest to wysyłka masowa i nie wrzuca jej do SPAMU.

Rozpocznij wysyłkę i niczym się nie martw.

Po instalacji i konfiguracji skryptu wysyłka odbywa się w pełni automatycznie z intensywnością ustawioną przez użytkownika. Oznacza to, że co kilka minut aplikacja rozsyła określoną liczbę wiadomości. Na każdy adres mailowy wysyłana jest osobna wiadomość. Każdą można spersonalizować imieniem, nazwiskiem lub adresem e-mail, dzięki czemu bez konieczności ręcznego wysyłania Twoje maile mogą zaczynać się od frazy np. "Witaj Łukasz!" - skrypt sam wstawi imię adresata!

Prosta obsługa programu i łatwa konfiguracja

Wszystkie działania związane z tworzeniem i konfiguracją mailingu odbywają się intuicyjnie. Treść mailingu można łatwo zmieniać i dostosowywać do Twoich potrzeb. Można także tworzyć jego różne wersje. Program umożliwia również określenie dokładnego terminu rozpoczęcia wysyłki.

JUŻ TERAZ WYPRÓBUJ ZANIM KUPISZ!
WERSJA DEMONSTRACYJNA

Specjalnie dla naszych klientów udostępniamy wersję demonstracyjną naszego programu. Jeżeli chcesz skorzystać z wersji demo, wypełnij poniższy formularz. Dane dostępowe do panelu zostaną wysłane na podany adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Printec Aneta Jarosińska (w celu przesłania danych dostępowych do aplikacji) oraz otrzymywanie informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18.07.2002 r. o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesłanych przez Printec.

Wypełnienie wszystkich pól jest wymagane. Na podany adres e-mail zostaną wysłane dane dostępowe do wersji demonstracyjnej

Nie kupuj kota w worku!
Konkurencja nie pozwoli przetestować skryptów!

Poniżej dodatkowo kilka zrzutów ekranu:

Cena oprogramowania: 349 zł (brutto - wystawiamy faktury)

KUP TERAZ!

LISTA FUNKCJI

Zobacz korzyści z zakupu Websoft Mailer Websoft Mailer
349 zł
(283,74 zł bez VAT)
Dowolna liczba list mailingowych – brak ograniczeń!TAK!
Dowolna liczba adresów email – brak ograniczeń! System może obsługiwać setki tysięcy adresów email.TAK!
Wysyłka wiadomości do dowolnej liczby list adresowych na raz (z deduplikacją adresów, tzn. żaden mail nie zostanie wysłany dwa razy na ten sam adres!) TAK!
Łatwa edycja stron systemowych np. po zapisaniu się, po potwierdzeniu, po wypisaniu – z poziomu edytora WYSIWYG TAK!
Bezpłatne szablony wiadomości, wystarczy wpisać swój tekstTAK!
Testowanie maila przed wysyłką (wysyła wiadomość na naszą zdefiniowaną skrzynkę) TAK!
Graficzne statystyki i raportyTAK!
Zaawansowany CRON - wysyłanie wiadomości tylko w określonych dniach i godzinach (np. brak wysyłki w soboty i niedziele, wysyłka tylko w godzinach 7-16 itd.) TAK!
System uprawnień (dwa poziomy uprawień – Administrator z dostępem do wszystkich list i funkcji, Użytkownik z dostępem do wybranych list)TAK!
Przywracanie użytkownika po wypisaniu – jeżeli adresat przez przypadek kliknie link wypisania z listy, będzie mógł się szybko przywrócić na listęTAK!
Automatyczna obsługa zwrotów – aplikacja monitoruje Twoje konto pocztowe sprawdzając, czy nie przyszły jakieś zwrotki wiadomości i automatycznie oznacza odnalezione adresy jako nieistniejąceTAK!
Dowolny format importu – możesz importować adresy z plików w dowolnym formacieTAK!
Import dużych plików – aplikacja sama dobierze odpowiednią metodą importu (duże pliki są dzielone na części, które są przetwarzane po kolei – aplikacja nie powoduje spadku wydajności serwerów, nawet tych słabszych)TAK!
Załączniki do wiadomości – do każdego maila możesz dodać dowolną liczbę załączników w dowolnym formacieTAK!
Czyszczenie bazy i konserwacja systemu – szereg zautomatyzowanych funkcji odpowiadających za utrzymanie systemu w dobrej kondycji gwarantującej stabilną pracęTAK!
Newsletter (moduł dodatkowy) – pełna integracja poprzez formularz zapisów z dowolną stroną internetowąTAK!
Gwarancja satysfakcji – kupując naszą aplikację nie musisz się niczego obawiać, jeśli stwierdzisz, że nie spełnia ona Twoich potrzeb zwrócimy ci pieniądze. 30 dni
Wsparcie techniczne 1 rok
Twoja inwestycja to jedynie 349,00 zł

DODATKOWE MODUŁY

Poniżej przedstawiamy listę dodatkowych modułów, dzięki którym możesz jeszcze bardziej poszerzyć funkcjonalność naszej aplikacji i zyskać nowe możliwości:

Moduł newsletter

Umożliwia integrację z dowolną stroną internetową poprzez formularz zapisu do newslettera. Masz także możliwość potwierdzania poprzez mechanizm double opt-in. Szczegółowa instrukcja integracji dostępna razem z modułem.

Cena tylko 129 złotych.

Moduł - rozszerzone raporty (przeczytane)

Moduł dający możliwość eksportu do pliku listy adresów e-mail, które odczytały wiadomość wysłaną w danej kampanii (funkcja przydatna w przypadku tzw. re-marketingu).

Cena tylko 49 złotych.

Moduł - rozszerzone raporty (przejścia na stronę)

Moduł dający możliwość eksportu do pliku listy adresów e-mail, które kliknęły link w wiadomości wysłanej w danej kampanii (funkcja przydatna w przypadku tzw. re-marketingu).

Cena tylko 49 złotych.

Moduł - rozszerzone raporty (prośby o przesłanie oferty)

Moduł dający możliwość eksportu do pliku listy adresów e-mail, które poprosiły o przesłanie oferty - eksport dostępny w przypadku, gdy w szablonie maila danej kampanii autor umieścił taką funkcję (funkcja przydatna w przypadku tzw. re-marketingu).

Cena tylko 49 złotych.

WYMAGANIA SYSTEMOWE

Nasz skrypt do działania wymaga serwera z obsługą PHP5, bazy danych MySQL5, zainstalowanego cURL, modułu ionCube Loader oraz dostępu do harmonogramu CRON (do pracy automatycznej). Jeżeli nie masz własnego serwera lub nawet nie wiesz co to jest serwer – nie przejmuj się. Pomożemy Ci ze wszystkim, tak żeby całość działała bez żadnych problemów.

Zamawiając nasze produkty lub wykonanie usługi, akceptujesz zasady.

Cena oprogramowania: 349 zł (brutto - wystawiamy faktury)

KUP TERAZ!

Top

Zapisz się do newslettera - rabat 5%!

Zamknij

Chcesz być informowany o nowościach? Nowe bazy, aktualizacje oprogramowania, ciekawe i przydatne materiały bezpośrednio na Twoją skrzynkę!

Zapisz się za darmo! Przy zamówieniu dostaniesz rabat 5% na wszystkie produkty i usługi!


Naciskając "Zapisz się", wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Printec (ul. Lipowa 8/1, 64-965 Okonek, NIP: 253-012-38-23) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Printec.