tel. 508 052 990(pon. - pt: 9 - 16)

biuro@e-printec.com.pl

Skype: e-printec

GG: 1354643

More Website Templates @ TemplateMonster.com - Mrach 03, 2012!

Tworzenie stron www

Strona internetowa powinna być podstawowym kanałem komunikacji z aktualnymi i potencjalnymi klientami, a jednocześnie głównym kanałem reklamy firmy. Dlatego powinna zostać dobrze przemyślana i zaprojektowana.

Zobacz nasze portfolio!

Współpracujemy z kilkoma grafikami komputerowymi, którzy mogą zamienić Państwa wizję w realny produkt – wykonają oni projekty, które będą dla Państwa zarabiać. Strona internetowa, logo, projekty wizytówek, folderów, papieru firmowego – to wszystko z przyjemnością dla Państwa przygotujemy.

Dzięki współpracy z grafikiem komputerowym możemy zaoferować kompleksowe tworzenie stron internetowych – od stworzenia projektu, poprzez cięcie i kodowanie szablonu, podłączenie systemu CMS, aż po instalację gotowego produktu na wskazanym serwerze. Na życzenie klienta świadczymy również dodatkowe usługi, np. wypełnienie stworzonej witryny treścią czy zatowarowanie sklepu internetowego.

Dzięki szerokiej wiedzy na temat zarówno projektowania, jak i późniejszej promocji stron internetowych, nasze serwisy zdobywają klientów – są łatwe w pozycjonowaniu, dostępne dla każdego! Pracują nawet, kiedy Państwo odpoczywają.

Zajmujemy się wszystkim, co wiąże się z pojęciem webdevelopment: począwszy od cięcia i kodowania projektów graficznych, poprzez wykonywanie prostych stron-wizytówek, aż po projektowanie, tworzenie i wdrożenia rozbudowanych aplikacji internetowych.

Zajmujemy się także testowaniem aplikacji internetowych opartych o PHP, MySQL, JavaScript, Ajax - przygotowujemy profesjonalne raporty z testów, sugerujemy sposoby poprawy błędów (możemy również naprawić błędy w działaniu:)). Przeprowadzamy audyty i analizy, świadczymy usługi doradcze z zakresu webusability.

W swojej pracy wykorzystujemy zarówno oprogramowanie w pełni autorskie, jak i systemy open-source.

Chętnie nawiążemy stałą współpracę z firmami z całego kraju.

Wordpress PrestaShop
Joomla WAWRUS CMS

Przykładowe ceny

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji i przystępne ceny, np.:

  • cięcie i kodowanie projektu graficznego w PSD do postaci xHTML + CSS (zachowanie pełnej zgodności ze standardami) - od 150 zł (w zależności od skomplikowania projektu),
  • postawienie i konfiguracja Wordpress (z instalacją kilku wtyczek i gotowej templatki) - 60 zł (czas realizacji: 3 godziny),
  • strona internetowa (wizytówka) do 5 podstron - od 400 zł (czas realizacji: od 24 godzin),
  • strona internetowa (wizytówka) oparta o system CMS (nieograniczona liczba podstron, formularz kontaktowy, galeria, mapa dojazdu) - od 600 zł (czas realizacji: od 24 godzin),
  • sklep internetowy oparty o oprogramowanie PrestaShop (instalacja, konfiguracja, indywidualny projekt graficzny, integracja z płatnościami itd.) - od 1200 zł (czas realizacji: od 72 godzin),
  • zlecenia niestandardowe - 40 zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy.

Zamawiając nasze produkty lub wykonanie usługi, akceptujesz zasady opisane tutaj.

Top

Zapisz się do newslettera - rabat 5%!

Zamknij

Chcesz być informowany o nowościach? Nowe bazy, aktualizacje oprogramowania, ciekawe i przydatne materiały bezpośrednio na Twoją skrzynkę!

Zapisz się za darmo! Przy zamówieniu dostaniesz rabat 5% na wszystkie produkty i usługi!


Naciskając "Zapisz się", wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Printec (ul. Lipowa 8/1, 64-965 Okonek, NIP: 253-012-38-23) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Printec.