tel. 508 052 990(pon. - pt: 9 - 16)

biuro@e-printec.com.pl

Skype: e-printec

GG: 1354643

More Website Templates @ TemplateMonster.com - Mrach 03, 2012!

Tworzenie aplikacji internetowych

Naszą specjalnością jest pisanie autorskiego oprogramowania typu CMS oraz e-commerce. Stworzyliśmy system Websoft CMS, będący doskonałą bazą dla większości naszych projektów programistycznych.

System został napisany przy wykorzystaniu języka PHP5 oraz bazy danych MySQL, duża część funkcji korzysta z technologii Ajax.

Każde zlecenie jest inne – bardzo rzadko zdarzają się dwa identyczne zlecenia. Dlatego każde zlecenie wyceniamy i wykonujemy inaczej – inne wymagania klienta, funkcje oprogramowania. To wszystko ustalamy przed wyceną zlecenia, zadając, czasem do znudzenia, dziesiątki szczegółowych pytań i jednocześnie proponując różne warianty rozwiązań. Jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie: od prostego systemu CMS, poprzez sklepy internetowe, portale społecznościowe, po zaawansowane aplikacje księgowe.

Top

Zapisz się do newslettera - rabat 5%!

Zamknij

Chcesz być informowany o nowościach? Nowe bazy, aktualizacje oprogramowania, ciekawe i przydatne materiały bezpośrednio na Twoją skrzynkę!

Zapisz się za darmo! Przy zamówieniu dostaniesz rabat 5% na wszystkie produkty i usługi!


Naciskając "Zapisz się", wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Printec (ul. Lipowa 8/1, 64-965 Okonek, NIP: 253-012-38-23) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Printec.