tel. 508 052 990(pon. - pt: 9 - 16)

biuro@e-printec.com.pl

Skype: e-printec

GG: 1354643

More Website Templates @ TemplateMonster.com - Mrach 03, 2012!

Pozostałe produkty

Poniżej przedstawiamy jeszcze kilka produktów naszego autorstwa:

  • Allegro->Facebook - aplikacja, przy pomocy której każdy użytkownik serwisu Allegro będzie mógł wyeksportować informacje o swoich aukcjach na swój fanpage na Facebooku. Przykład wdrożenia: fanpage sklepu Tanie-tusze.net
  • Głosowanie w SEOKatalogach - prosty skrypt głosowania w SEOKatalogach. Wykorzystuje serwery proxy do automatycznego oddania głosów na wpisy w skryptach typu SEOKatalog, dzięki czemu znajdą się one wyżej w rankingu katalogu
  • System obsługi reklamacji - aplikacja internetowa, instalowana na serwerze równolegle do firmowej strony internetowej, pozwalająca na sprawne zarządzanie wszystkimi reklamacjami na produkty/usługi firmy

Websoft AutoClick

Aplikacja dedykowana do klikania w zdefiniowane linki. Można użyć jej do nabijania odwiedzin na stronie (statystyki), do podnoszenia pozycji stron w wielu katalogach (np. klikanie linku strony powoduje wzrost jej pozycji lub umieszczenie w dziale Najpopularniejsze). Wiele sklepów internetowych używa aplikacji do promocji w Ceneo.pl - klikanie w linki do produktów podnosi ich pozycje w porównywarce, co z kolei ułatwia odnalezienie danego produktu. Aplikacja do działania wymaga serwera z obsługą PHP5, bazy danych MySQL5, zainstalowanego cURL, modułu ionCube Loader oraz dostępu do harmonogramu CRON (do pracy automatycznej). Ważne jest także posiadanie dostępu do listy serwerów pośredniczących proxy - wtedy każde kliknięcie odbywa się z innego adresu IP, co uniemożliwia wykrycie takiego automatycznego klikania.

Po instalacji wystarczy ustawić link, w który aplikacja ma klikać (np. adres produktu w Ceneo). Aplikacja działa całą dobę, 7 dni w tygodniu klikając w ustawiony link.

Cena: 99 zł brutto (wystawiamy faktury)

Websoft Spider

Aplikacja do automatycznego wyszukiwania adresów e-mail na stronach internetowych. Po wklejeniu listy stron (może to być jeden, a może być to 1000 adresów stron www) aplikacja przeszukuje je wszystkie i "wyławia" z nich adresy e-mail, zapisując je do pliku Excela. Tak przygotowana baza może posłużyć do przeprowadzenia kampanii mailingowej i wielu innych celów. Wystarczy wkleić adres strony internetowej, a aplikacja wyszuka wszystkie podstrony danej witryny, a następnie przeszuka je na obecność adresów e-mail. Aplikacja do działania wymaga serwera z obsługą PHP5, bazy danych MySQL5, zainstalowanego cURL, modułu ionCube Loader oraz dostępu do harmonogramu CRON (do pracy automatycznej).

Cena: 99 zł brutto (wystawiamy faktury)

Top

Zapisz się do newslettera - rabat 5%!

Zamknij

Chcesz być informowany o nowościach? Nowe bazy, aktualizacje oprogramowania, ciekawe i przydatne materiały bezpośrednio na Twoją skrzynkę!

Zapisz się za darmo! Przy zamówieniu dostaniesz rabat 5% na wszystkie produkty i usługi!


Naciskając "Zapisz się", wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Printec (ul. Lipowa 8/1, 64-965 Okonek, NIP: 253-012-38-23) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Printec.