tel. 508 052 990(pon. - pt: 9 - 16)

biuro@e-printec.com.pl

Skype: e-printec

GG: 1354643

More Website Templates @ TemplateMonster.com - Mrach 03, 2012!

Opinie klientów

Żeby móc komentować, musisz być zalogowany

W dniu 2014-03-11 14:56:53 Łukasz napisał:

Zakupiliśmy aplikację Websoft Site Analyzer. Mieliśmy wiele problemów z instalacją przez niestandardowy serwer - programista poradził sobie znakomicie. Teraz korzystanie jest prawdziwą przyjemnością:))) Zdobyliśmy naprawdę wiele cennych kontaktów - polecam.

Łukasz, http://www.wawrus.pl

"Współpraca z Panem Łukaszem jak najbardziej na wielki plus, pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt i sprawna współpraca, wykonanie ładne solidne i estetyczne. Z pewnością podejmę współpracę na dłuższa metę."

Pozdrawiam Tomasz Pióro, www.pasjansa.pl

"Rewelacyjna współpraca - bardzo dobry kontakt, profesjonalne i błyskawiczne wykonanie skryptu, dobre ceny. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług. Dziękuję za wykonaną pracę!"

Maciej Leszczyński, www.pufoteka.pl

"Współpraca na poziomie MISTRZOWSKIM. Kontakt bezproblemowy, ceny za wykonaną pracę uczciwe (rzadkość w innych serwisach). Mam nadzieję, że jeszcze nie raz skorzystam z pomocy jak i polecam serwis innym użytkownikom."

Marcin Skoczek, www.ip-traffic.com.pl

"Po tym jak poprzedni webmaster zrezygnował ze współpracy ze mną, zostawiając stworzony przez siebie sytem CRM - Pan Łukasz przejął go i po zapoznaniu się z jego specyfikacją, dokonał niezbędnych poprawek i udogodnień. Chwalę sobię tę nową współpracę. Do tej pory przebiega bardzo terminowo i profesjonalnie. Bardzo się cieszę na dalszą współpracę."

Jarosław Kaniewski, www.mojeori.pl

Top

Zapisz się do newslettera - rabat 5%!

Zamknij

Chcesz być informowany o nowościach? Nowe bazy, aktualizacje oprogramowania, ciekawe i przydatne materiały bezpośrednio na Twoją skrzynkę!

Zapisz się za darmo! Przy zamówieniu dostaniesz rabat 5% na wszystkie produkty i usługi!


Naciskając "Zapisz się", wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Printec (ul. Lipowa 8/1, 64-965 Okonek, NIP: 253-012-38-23) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Printec.