tel. 508 052 990(pon. - pt: 9 - 16)

biuro@e-printec.com.pl

Skype: e-printec

GG: 1354643

More Website Templates @ TemplateMonster.com - Mrach 03, 2012!

O nas

Printec to firma tworzona przez ludzi, którzy swoją pasję przeobrazili w specjalizację. Dzięki temu nasi Klienci współpracują z kompetentnymi i bardzo zadowolonymi z życia fachowcami. W oczywisty sposób przekłada się to na efekty każdego realizowanego przez nas projektu.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wszystko! Wszystko, co wiąże się z tworzeniem aplikacji internetowych oraz stron internetowych. Możemy stworzyć dla Ciebie zarówno prosty skrypt (np. formularz kontaktowy), jak również zaawansowaną i dowolnie rozbudowaną aplikację czy stronę www (systemy CMS, CRM, sklepy internetowe, portale i serwisy społecznościowe to tylko niektóre przykłady z naszego bogatego portfolio). Poza tym świadczymy również z zakresu cięcia i kodowania projektów graficznych, tworzenia szablonów dla ogólnodostępnego oprogramowania typu CMS lub e-commerce.

Stworzyliśmy także linię naszych autorskich produktów i usług, specjalnie dostosowanych do potrzeb współczesnego biznesu. Naszym sztandarowym produktem jest Websoft Site Analyzer - oprogramowanie do automatycznego tworzenia w pełni legalnych baz danych firm na podstawie informacji zawartych na stronach PKT, PF, ZUMI, FIRMY.NET, EUROPAGES. Nasze oprogramowanie jest stale aktualizowane i rozwijane.

Dlaczego my?

A dlaczego nie? Jesteśmy dobrzy w tym co robimy! Mamy bardzo konkurencyjne ceny. Zawsze staramy się dostarczyć jak najlepszy finalny projekt i co najważniejsze – zawsze nam się to udaje! Już dziś zapraszamy do kontaktu z nami. Wszystko przecież zaczyna się od rozmowy.

Top

Zapisz się do newslettera - rabat 5%!

Zamknij

Chcesz być informowany o nowościach? Nowe bazy, aktualizacje oprogramowania, ciekawe i przydatne materiały bezpośrednio na Twoją skrzynkę!

Zapisz się za darmo! Przy zamówieniu dostaniesz rabat 5% na wszystkie produkty i usługi!


Naciskając "Zapisz się", wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Printec (ul. Lipowa 8/1, 64-965 Okonek, NIP: 253-012-38-23) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Printec.