tel. 508 052 990(pon. - pt: 9 - 16)

biuro@e-printec.com.pl

Skype: e-printec

GG: 1354643

More Website Templates @ TemplateMonster.com - Mrach 03, 2012!

Instalacja gotowego oprogramowania

Przeprowadzamy również instalacje i konfiguracje gotowego oprogramowania typu open-source. Polecamy zastosowanie tego typu oprogramowania głównie przy projektach niskobudżetowych, gdzie ważna jest niska cena przy zachowaniu wysokiej jakości finalnego produktu.

Po zainstalowaniu wybranego systemu, możemy go skonfigurować zgodnie z Państwa potrzebami, zainstalować, a w razie potrzeby, stworzyć dodatkowe moduły.

Na podstawie projektów graficznych (po uprzednim pocięciu i zakodowaniu) lub gotowych plików html/css/graficznych możemy także przygotować szablon dla większości systemów CMS lub e-commerce, które wspierają motywy graficzne. Specjalizujemy się w takich systemach jak Wordpress, Prestashop, Joomla, WAWRUS CMS (nasz autorski system CMS). Gwarantujemy, że po zainstalowaniu szablony graficzne, podobnie jak zakodowane przez nas strony, będą poprawnie się wyświetlać we wszystkich przeglądarkach oraz poprawnie przejdą walidację HTML.

Wordpress Prestashop Joomla
WAWRUS CMS

Instalacja i przenoszenie skryptów

Jeżeli nie masz odpowiedniej wiedzy i doświadczenia lub po prostu brak Ci czasu, z przyjemnością podejmiemy się instalacji dowolnego skryptu na Twoim serwerze. Zwykle instalacja taka nie przekracza kilkunastu/kilkudziesięciu minut - co więcej, cena jest stała! Nie ważne, co instalujemy i ile nam to zajmie - płacisz jeden raz!

A może masz ciągłe problemy z funkcjonowaniem serwera, stabilnością Twoich skryptów czy stron? Nie ma problemu - w ciągu kilkudziesięciu minut możemy przenieść Twoje skrypty na zupełnie nowy serwer!

Nie ma znaczenia co to jest: sklep, blog, forum czy autorski skrypt - nie ważne!

Jak przebiega usługa?

 1. pracę rozpoczynamy po zaksięgowaniu całej wpłaty na naszym koncie
 2. podajesz nam nastepujące dane (później możesz zmienić wszystkie hasła):
  • dane dostępowe do phpMyAdmin *,
  • dane dostępowe do serwera FTP,
  • dane dostępowe do ustawień harmonogramu zadań Cron *,
  • dane nie zawsze są wymagane, całość danych może być zastąpiona poprzez przesłanie danych dostępowych do panelu hostingowego.
 3. od tego momentu rozpoczynamy realizację usługi, po jej wykonaniu dostaniesz raport na adres e-mail.

Dodatkowo do przesłanych danych (jeżeli wybrałeś usługę instalacji) prześlij nam także oprogramowanie, które ma zostać zainstalowane na serwerze. Ewentualnie prześlij adres URL spod którego można ściągnąć owe oprogramowanie. W przypadku, gdy wybierasz przeniesienie skryptu, podaj nam dokładne informacje, o który skrypt chodzi (położenie na serwerze, domena itp.).

Za usługę dokonujesz płatności na nasze konto.
Dokonując opłaty za usługę otrzymujesz:

 • usługę instalacji / przeniesienia skryptu PHP na serwerze klienta,
 • 7 dniową pomoc w razie problemów z funkcjonowaniem skryptu,
 • na życzenie faktura

Wszelkich operacji (przeniesienie, instalacja) dokonujemy na Twoim serwerze. Tym samym oświadczasz, iż zakupiony serwer spełnia wymagania instalowanego / przenoszonego skryptu. W momencie, gdy stwierdzimy, iż usługa nie może być zrealizowana (serwer nie spełnia wymagań, zrywa połączenia itp.) mamy prawo do odstąpienia od wykonania usługi.

Wystawiamy faktury!!!

Kupujesz od legalnej, zarejestrowanej firmy

NIP: 253-012-38-23, REGON: 320902717

Zamawiając nasze produkty lub wykonanie usługi, akceptujesz zasady opisane tutaj.

Top

Zapisz się do newslettera - rabat 5%!

Zamknij

Chcesz być informowany o nowościach? Nowe bazy, aktualizacje oprogramowania, ciekawe i przydatne materiały bezpośrednio na Twoją skrzynkę!

Zapisz się za darmo! Przy zamówieniu dostaniesz rabat 5% na wszystkie produkty i usługi!


Naciskając "Zapisz się", wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Printec (ul. Lipowa 8/1, 64-965 Okonek, NIP: 253-012-38-23) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Printec.