tel. 508 052 990(pon. - pt: 9 - 16)

biuro@e-printec.com.pl

Skype: e-printec

GG: 1354643

More Website Templates @ TemplateMonster.com - Mrach 03, 2012!

Cięcie i kodowanie projektów graficznych

Wszystkie dostarczone projekty są kodowane ręcznie, a przed oddaniem klientowi są dokładnie sprawdzane w różnych wersjach przeglądarek oraz testowane przy pomocy walidatora W3C. Gwarantujemy więc, że każdy nasz produkt będzie się poprawnie wyświetlał we wszystkich współczesnych przeglądarkach internetowych, a jednocześnie spełni wszystkie, nawet najbardziej restrykcyjne standardy. Co więcej, wygenerowany kod jest przejrzysty, zawiera odpowiednie wcięcia i komentarze, dzięki czemu ewentualne zmiany w przyszłości przebiegną szybko i bezproblemowo.

Na życzenie możemy zaopatrzyć kod w odpowiednie skrypty napisane w JavaScript. Tworzymy w ten sposób menu, slidery, galerie fotografii i wszystko, czego klient pragnie:)

Gwarantujemy, że nasze usługi są tańsze, niż zatrudnienie dodatkowego frontend developera – gwarantujemy również szybką realizację zleceń: nawet w 24 godziny!

Top

Zapisz się do newslettera - rabat 5%!

Zamknij

Chcesz być informowany o nowościach? Nowe bazy, aktualizacje oprogramowania, ciekawe i przydatne materiały bezpośrednio na Twoją skrzynkę!

Zapisz się za darmo! Przy zamówieniu dostaniesz rabat 5% na wszystkie produkty i usługi!


Naciskając "Zapisz się", wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Printec (ul. Lipowa 8/1, 64-965 Okonek, NIP: 253-012-38-23) powyższych danych osobowych w celach promocyjnych, informacyjnych, reklamowych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od Printec.